Kinija anti-prostitution Apnašas: vienas daugiau Indijos vyks –

Vienas daugiau Indijos prekybininkas buvo sulaikytas Kinijoje rinkliavų indulging prostitucijos tikslais be to keturių, nusprendęs Šanchajuje už nusikaltimą.

Yra Indijos prekybininko, Yiwu, kurie laikomi Kinijos didžiausia didmeninės prekybos prekių rinkai buvo areštuotas anti-prostitution Apnašas vietos policija per praeitą savaitgalį, Indijos pareigūnų pasakė.

Indijos konsulatas Šanchajuje buvo informuota apie sulaikymo prekybininko šiandien.

Jau keturių Indijos verslininkų, dalyvaujanti komercinė teisingą 100 narių Indijos delegacija dalis buvo areštuotas Šanchajuje tris dienas panašių Apnašas.

Jie vis dar yra sulaikyti ir Indijos pareigūnų buvo tikimasi, kad juos tenkinti po gegužės 3, kaip Kinija yra uždaryta gegužės dienos šventės.

Visi penki buvo tikimasi, kad būti deportuotas pasibaigus jų sulaikymas artimiausiomis dienomis.

Indijos pareigūnų pasakyti, kad tokiais atvejais vis daugiau reguliariai, tarp dviejų šalių neįlaipinant prekybos. Daugiau nei šimtas Indijos prekybininkai liko įdėti į Yiwu pirkti fluoritą daug prekių Indijos rinkose.

Pernai atskirai USD dviejų milijardų vertės prekių buvo pranešta, kad dauguma iš ten buvo įsigyta į Indiją.

Tačiau Yiwu buvo taip pat įgyta Notoryczność negailestingai prekybos praktiką kaip du indėnai, Shyam Desai Sunder Agrawal ir Deepak Raheja, teigiama, kad yra darbuotojų prekybos bendrovės buvo pavogei ir laikomas neteisėta nelaisvėje, apie dvi savaites po to, kai savo bendrovę atlikti mokėjimus už prekes, įsigytas.

Jie buvo išleistos po Indijos konsulatas Šanchajuje intervencijos ir šiuo metu susiduria su teismo atveju.

Po atveju Indijos ambasados čia išduotas stiprus patariamoji, pabrėžiant problemų vykdant verslo Yiwu.

Buvo išleistos anksčiau 13 Indijos deimantų pirklio ir 10 kiti buvo nuteistas už kontrabandos.

Leave a Reply