Tai Par verslo kursų

Kolegijoje, Zhejiang province, studentai skatinami nerimauti daugiau apie pradedant verslą, o ne studijuoja teorija, tai padaryti. Han Bingbin ataskaitas, Yiwu, Zhejiang.

Tai Par verslo kursų

Yiwu pramonės ir komercinių koledžo diplomas Yang Fugang savo sandėlyje, Yiwu, Zhejiang province. Han Bingbin / Kinijos kasdien

Yang Fugang yra jau legenda, jo alma mater, Yiwu pramonės ir komercinių kolegijoje, Zhejiang provincijoje.

Jis yra namo šeimininkas pateikiančios reikmenys ir knitwear gamintojas, metinės pardavimo, daugiau nei 40 mln juanių ($ 6.27 mln.), parduodami daugiausia Taobao (Kinijos pirmaujanti online rinkoje).

Tačiau tik šešerius metus, jis buvo prastos naujokas kurie neįlaipinant tuščias butelių kampusie parduoti ir jo gyvenimo išlaidoms padengti.

2007 M. pasiūlymas draugui, jis atidarė savo pirmą internetinė parduotuvė dėl Taobao, pardavimo namų reikmenys ir kosmetikos.

Yiwu's klesti, gamybos bazės pasinaudojant, jo verslo greitai tapo sėkminga. Iki 2008 m., per metus, kol jis baigė, jis buvo jau padaryti daugiau nei 30000 juanis kiekvieną mėnesį.

Apie tuo metu, jis persikėlė į nuomojamų butas, kai jis pradėjo nuomos darbuotojai padėti su jo auginimo verslo. Gyvenimo off-kampusie buvo prieš mokyklos taisykles tuo metu, todėl Yang turėjo laikyti savo planus paslaptyje.

Ką jis nežinojo, kad Jia Shaohua, pirmininko pavaduotojas profesinio kolegija, buvo taip pat buvo fermentacija savo idėjas.

Tuo metu, lankyti klases buvo mažas ir Jia, kurių dukra yra turi universiteto absolventai, buvo organizuoti savarankiško mokymosi klasių ir organizuoti roll ragina pagerinti šią situaciją – bet su šiek tiek sėkmės.

Jia tada bandė kitos kursas, skatinant savo mokiniams pradėti savo verslą. Tai buvo šiuo metu, kad jis išgirdo apie Yang's sėkmę ir nusprendė rasti vadinamąją įmonės mokyklos "kopijuoti ir įklijuoti Yang's modelis dideliu mastu".

Susitikime su Jia, Yang (yra underachiever į vidurinę mokyklą) buvo vadinamas "hero", pirmą kartą. Jo vardas netrukus pasirodė visuomenės kalbos ir registracija skelbimus.

Jo pavyzdys įkvėpė Zhang Luoluo ir kai kurių kitų 100 jaunimą tapti pirmojo kolegijos įmonės mokyklos studentų 2009. Kai kurie iš jų atsisakė galimybę įvesti aukštesnio lygio kolegijoje.

Zhang, Henan provincija, pradedama jo kolegijų gyvenimą atidarydami parduotuvė ant Taobao ir per kitus trejus metus, "užsidirbti daugiau pinigų" buvo jo principo motyvacija.

Kai jo vidurinės mokyklos draugus praleido jų tėvų pinigų, kelionės, jis buvo prie kompiuterio aštuonias valandas per dieną, rūpintis savo interneto knitwear verslo. Labai greitai tada 21-year-old išmoko kolektyvines derybas su didmenininkams ir after-service klausimus.

Savo antrakursis metais jis buvo padaryti apie 4000 ženminbi per mėnesį, kuris yra, kai jis persikėlė išjungti kampusie ir nuomoja priemiesčių butą, tais atvejais, kai jis samdyti dviem darbuotojams yra kambarys, kojinės ir kaklaskarės paversti pinigų.

"Verslo prioritetas", mokyklos buvo įvestos pristatymo bendrovių studentams, ir jie yra leista imtis užsakymų klasės.

Tuo tarpu bendrojo mokymo kursai, pavyzdώiui pažangiosios matematikos pašalintos iš mokymo programas; o fotografija, parduotuvė projektavimo ir apmokestinimo turėti buvo skatinami, nes jie dirba studentams, poreikius sako Zhu Huabing, įmonės mokyklos dekanas.

Studentų yra netgi leidžiama praleisti klasių tol, kol jie taip pat savo verslo ir jų galutinis bandymų, Zhang sako.

Tačiau verslo veiklos atrodo, kad yra daug svarbesnis, nei galutinis egzaminus, daugelis studentų.

Zhang classmate Shi Haojie nepavyko šešis kursų šiais metais – paprastai veda prie studentas yra išsiunčiamas-, bet vietoj to jis baigė kaip neįvykdyti studentas.

Taip yra todėl, jis valdo tris gamyklas, metinės pardavimo, daugiau nei 10 mln juanių. Shi yra studentas modelį.

"dėl bandymų nereiškia jis nebuvo įsisavinome įgūdžius. Imtis prekybos žinoma, pvz. Yra taip sėkmingai savo verslą, Shi aiškiai neturi jokių problemų su prekybos,"Zhu sako.

Net jei taip, pasipriešinti tiems, kurie sako, studijuoja vadovėlių yra nenaudingas, profesorius Yang Jianhua, Zhejiang socialinių mokslų akademijos, buvo pranešta kaip pasakoja provincijos žiniasklaidos, kad žinių kaupimu, naudinga socialinės plėtros. Taigi, jis teigė, be praktinių verslo mokymo, vis dar labai svarbus poreikį "humaniškas švietimo".

Per kalboje Pekino universitete prieš dvejus metus, felietonista Xu Zhiyuan sakė, Pekino universitete ir Yiwu pramonės ir komercinių kolegijoje sudaro priešinga aukštojo mokslo pernelyg didelių temperatūros svyravimų.

Jis pasakė, jis buvo saddened į tai, kad tiek supainioti su "tikslas švietimo", kurie sakė jis buvo „vadovas ir įkvėpti studentams rasti, ko reikia".

Tačiau dėl profesinio kolegijos pirmininko Jia areštas, jo tikslas dar niekada nebuvo taip aišku. Vadinamasis humaniško švietimo skamba gerai, jis sako, bet tai ne visada įmanoma. Skambinti savo studentams "pralaimėta tyrimo orientuotas švietimo sistemos", jis mano, praktinio mokymo yra šie jauni žmonės daugiau apt pasirinkimas.

"pagrindinių reikia padėti jiems išgyventi, o ne skatinti juos siekti vadinamųjų aukštesnio lygio idealų," sako Jia.

Iki šiol daugiau nei 1800 studentų koledže, įskaitant tuos, kurie įmonės mokykloje, pradėjo savo e-verslą, kuriant metines pajamas daugiau nei 28 mln juanių ir teikiant daugiau nei 1000 darbo vietų.

Daugiau nei 80 šie studentai turi metinių pajamų daugiau kaip 100000 juanis. Zhang Luoluo yra vienas iš jų. Judriausių laikotarpiu jo knitwear parduotuvė ant Taobao daro daugiau nei 30000 juanis kiekvieną mėnesį.

Visiškai Padėkos kolegijai, jis planuoja savo gamyklas, pirkti automobilį ir tada butą.

Nepaisant to, yra kai kurie apgailestauja. Atgal į vidurinę mokyklą, jis naudojamas paveikslėlis jo kolegijų gyvenimą kaip paprastas kursus, klubo veikla, grupės kelionės ir romantikos Pluskać mišinį. Tačiau per savo įtemptų trejus, nė viena iš šių iš tiesų atsitiko.

"Buvau taip užimta, ten buvo daug dalykų, aš neturėjo laiko daryti prieš baigė," sako jis.

"pvz., tik nuėjau į biblioteką vieną kartą, ir aš net turite laikas susėsti prieš turėjo Aizdrāzties ir padaryti ką nors kita."

Leave a Reply