Yiwu, Alibaba skatinti E-verslo

Kinijos didžiausia mažas prekių didmeninės rinkos Yiwu, Rytų Zhejiang Province, prisijungė rankas ketvirtadienį su Kinijos e-komercijos stipruolis Alibaba skatinti savo verslą internete.

Zhejiang Kinijos prekių miesto Group Co., Ltd. ir Alibaba grupės rašaluotą sandorį ketvirtadienio popietę, Hangzhou, Zhejiang Province, gerinti bendradarbiavimą su darbdaviais ir e-komercijos srityje kapitalo.

"sandorį bus imtis kiekvienos pusės visišką privalumų prekių autsorsingas, logistikos taip pat prekybos ir žmogiškųjų išteklių," sakė Jin Yonghui, Zhejiang Province komercijos departamento direktorius.

Pagal Susitarimą, prekiautojai Yiwu Marketplace galės atidaryti interneto įmonių, Tmall.com, populiarus B2C internete rinkoje aukščiausios klasės prekėms.

Tuo tarpu Alibaba suteiks prekiautojų Yiwu Marketplace su mokymo programas dėl elektroninės prekybos.

Pramonės stebėtojų pasakyti, abiejų šalių bendradarbiavimo signalus gilinimo ir toliau susijungimo internete ir neprisijungę verslo modelius.

Prieš Susitarimo pasirašymo, daugiau kaip 40 procentų tarpininkai yra Yiwu rinkoje jau pradėjo savo interneto verslą per Alibaba's populiarus C2C platforma, Taobao.com.

2011 M., internete pardavimo pajamos, Yiwu tarpininkai yra Taobao.com papildyta 12 mlrd juanis (1,9 milijardų JAV dolerių), 23 procentų į rinką iš viso pardavimo pajamų apskaita.

Zhejiang Kinijos prekių miesto Group Co., Ltd. pirmą kartą buvo nustatytos 1993 m. ir įtraukta į Šanchajaus biržos 2002 m..

Leave a Reply