Yiwu bendruomenės kūrimo kelyje Jingxian “Spąstai”

【Reflect

  Gatvės "Spąstai" tikrai baisi

  Vakar ryte, skaitytojas Mr.Gong skambinti į Honkongo dienos naujienos juostos, broliai Naujienos karštoji linija 85.454 milijonų atspindėti: Yiwu Beiyuan gatvės statybos kaime pusėje kelio staiga susiduria keli-skaitiklio-giliai "Spąstai", žmogus beveik patenka į lauką."Spąstai" siuvinėjimai ežeras vidurinės mokyklos į kampą statybos kaime, paprastai kiekvieną dieną, daugelis vidurinės mokyklos mokiniai ir tėvai per jungtimi, jei laiku "Spąstai" antspaudu, jei kas nors patenka į jie don't get laiku gelbėjimo, ką buvo didelių problemų.

  【Reporter verify】

  "Spąstai" nagų pilvo Wybrzuszać

  Vakar ryte, žurnalistė atėjo į p. Gong sakė, kad sankirtos ir nustatyta, kad "Spąstai" taip pat yra faktiškai rūsys, skylės skersmuo maždaug 80 cm ilgio ir vidinio skersmens 2 metrų, 2 viduje skaitiklių ilgai, bambuko słupowo faktiškai zondas nėra pabaigos, manoma, kad yra keletas skaitiklių giliai.

  P. Gong sakė vakar ryte, jaunas žmogus gyvena tris kaimuose siunčiamas viršininko sūnus vidurinės mokyklos Xiuhu, atgal, viena koja "Spąstai" Laimei statybos, greitojo reagavimo nekristų į, bet semi-circular skirtumas atsirado.

  "don't know departamento vadyba, aplinkiniams gyventojams susitiko su labai nervų širdies, bet aš nežinau kam skundą. ” Statybos kaime namų ūkių Sheng britų standartas, "Jei naktį buvo klasifikuojamas į skambutį žinyno Nr naktį buvo labai tamsiai."

  "tai buvo baisi, priekyje parduotuvė yra toks bus valgyti skylės žemėje žmonių." Chen Chun ir saugyklos daugiau nei 10 metrù nuo "Spąstai" kelio, dažnai einanti per kirtimosi, nesitikėjo, tiek daug, kad Yinjing faktiškai plonas plonas gabalas faneros dangą, kuri taip pat grįstas storio sluoksnis, purvo.

Leave a Reply