Yiwu, turintis 10 Christmas prekių pramonės standartus

Honkongo dienos naujienos (žurnalistė Fengjun Jiang) "nėra vienodo standarto, buvo kai kurie iš mūsų klientų", kad viskas sudėtinga"ir įvedimo standartą, būti naudinga gerinti bendrą Yiwu Kalėdų tiekimą." Huang Ming, Yiwu Kalėdų produktų pramonės asociacijos, papasakojo žurnalistams pramonės standartus, pradėjo prisidėti prie rinkos dalies Kalėdų šventė tiekimo Yiwu pramonės kaip visumos suvokti iniciatyvos konsolidavimą. Šis sąžiningos, Yiwu vyks Kalėdų tiekimo standartinėmis įgyvendinimo konferencijos, dar kartą išleistas Kinijos mazgą, žibinto festivalių ir švenčių atvirkštinę celebratione pvz., trijų pramonės standartą. Kas Yiwu išleido pramonės standartą 10 Christmas prekių.

Kalėdinė vakaronė tiekimas yra augančios pramonės, prieš Yiwu išleidimo į atitinkamus standartus, yra ne bet koks produkto kokybės standartus. Vis labiau konkurencingos rinkos, daugelis gamintojų siekiant išnaudoti rinkos dalis, yra neišvengiamai mažesnes kainas su kitu netvarkinga ekonomikos konkurencija. Prieš įvedant standartą, gamintojų ir pirkėjų yra paprastai "kalbėti apie kainą ir tada apskaičiuoti išlaidas", nėra garantijos, produkto kokybę. "Huang Ming sakė, įvedus standartai, įmonėms bus priversti pakeisti, nebeatitinka reikalavimų neatitinkančių produktų naudojimo, taip pat galima pagerinti pramonės bendrą stiprumo.

Jis pranešė, kad statybos Yiwu Kalėdų prekių pramonės standartus galima suskirstyti į tris etapus: pirmojo etapo Yiwu Kalėdų produktų pramonės asociacijos, "Kalėdos ir modeliavimo Kalėdų eglučių paslaugų gruodžio 30, 2009, du prekybos asociacijų standartinės nacionaliniams departamentams ir provincijų ir savivaldybių ekspertų išnagrinėti ir išleido pirmąją partiją Kalėdų tiekimo pramonės asociacijos standartus tapo svarbus pagrindas Yiwu Kalėdų prekių gamybos ir valdymo; antrajame etape, spalio 2010 m. "Kalėdų audinio pakabukas standartas" standartas"Bell, Kalėdų kamuolys standartas","Kalėdų gėlių standartas, Kalėdų vainikai standartas"penki etaloninio išleidimo visų narių įgyvendinamas nuo sausio 1, 2011; trečiojo etapo, Yiwu Kalėdų produktų pramonės asociacija iš tikrųjų narių dar labiau išplėsti verslą "Festivalių" srityje, ir pradėjo standartizacijos statybos tris tradicinės kinų festivaliai tiekimo Kinijos mazgas serijos, švenčių žibintai serija, festivaliai kaukė serijos, trys projektą standartai buvo iš esmės galutinai parengti, buvo išnagrinėta ir oficialiai išleistas.

Suprantama, kad nuo finansinės krizės, gamybos įmonių Guangdong ir kitų Kalėdų šventės demoralized, Yiwu įrodyti, Kalėdų šventė prekių gamintojai contrarian poveikio padidėjo daugiau kaip 200, o kartu su pripažinimo padidinimai, Rusijos, Indijos, Brazilijos ir kitų viešųjų pirkimų į Yiwu, taip pat yra padidinamos pirkėjų.

Pramonės savų pasakyti, su daugiau nei 600 gamybos ir valdymo Kalėdų šventė tiekimo verslo, Yiwu tapo pasaulio didžiausių gamybos bazės Kalėdų šventė atsargų, eksporto į daugiau nei 100 šalių ir regionų visame pasaulyje, su daugiau nei kelių milijardų dolerių, susiję su Kalėdų dešimtys tūkstančių veislių žaislų metinius pardavimusKalėdų eglučių, Kalėdų drabužius, Kalėdų žiburiai.

Kitos žurnalistė išmoko iš asociacijos, pramonės asociacijos ir susijusių įmonių Yiwu Kalėdų reikmenys, Kalėdų, celebratione tiekimo filialo Kinijos etiketo laisvalaikio produktų pramonės asociacijos pagrindinė narių, nustatymo yra aktyviai skatinti dėl nacionalinių Kalėdų šventė pramonės asociacija.

per.

Leave a Reply