Yiwu Miesto gidas

Yiwu, apie 1,2 milijono žmonių miestas yra įsikūręs netoli Vidurio Rytų pakrantės, kad Kinijos Respublikos centrinio Zhejiang provincijos. Miesto reglamentuoja 8 miestų ir 5 sub-districts. Jis yra gerai žinomas tarptautiniu mastu už savo mažų prekių prekybos ir energingų laisvojoje rinkoje.

Šiandien, Yiwu yra klestinti scena klestinčias rinkos, besiformuojančios ekonomikos ir stabilios visuomenės. Yra nuolatinės pastangos abipusius Yiwu City

metų ir dabar rezultatas yra akivaizdi. Vystymosi strategijas ir ypač prekybos skatinimo suvaidino lemiamą vaidmenį. Miesto zonos taip pat didėjo nuo 2,8 Sq km (kaip ir 1984 m.) iki maždaug 18 Sq km iki šiol.

Jos prekių pramonė yra pirmaujanti į regioninę ekonomiką nuo savo veiklos pradžios 1995 m. ir 2002 m. buvo pripažinta kaip tarptautinėse prekių rinkos. Yiwu pramonės nepaprastai išaugo per šiuos metus ir dabar visame pasaulyje ieško ne Yiwu Kinijos mažų bir os prekių verslu. Šis didžiulis rinkos namų 62000 parduotuvių ir pasiūlyti maždaug 200000 veislių dienos būtinumo produktų. Tai tikrai yra rojus prekybininkams visame pasaulyje.

Yiwu Kinijos – didžiausių prekybos centrų pasaulyje mažų prekių laimi bendroji, kai jis ateina į ryšį. Tai gerai susijusios su kitų svarbių miestų šalyje. Stebina infrastruktūros leidžia labai lengvai naudotis nuo toliausiai iš vietų Yiwu. Pasaulinio lygio oro uosto, dažnų skrydžių, geležinkelių ir kelių – viskas jungia pirkėjai raj visame pasaulyje. Be to, priemokos viešbučių ir restoranų su tarptautiniais standartais, yra tiesiog tobulas. Daugelis žmonių taip pat nori požiūris Yiwu prekybos agentų, kurie teikia vieno langelio tirpalas. Jie planuoti savo visą maršrutą ir net suteikti vertimo ir laivybos paslaugų.

Miestas taip pat užtikrinti pusiausvyrą, ji yra gražiai išplėtotos kaip žalia miestas. Neatsižvelgiant į didžiulį komercinį panaudojimą, yra Sultingas žalia, išplito visoje Yiwu. Yra įvairių turistinių vietų kaip miesto siūlo požiūris į praeities šlovės Kinijos. Daugelis turistų ateiti aplankyti Yiwu miesto jos turtingą istoriją ir kultūrą.

Leave a Reply