Apie Yiwu miestą

drijos gėlių–Kinijos rose

Yiwuyra saldus osmanthus, pirmosios klasės gėlės; gimtasis Saldūs osmanthus yra viena iš dešimties didžiausių tauriųjų gėlės Kinijoje. Pavasarį, paviljono bund Kinijos išaugo su savo gėlių Sasodīts.

Miesto medžio–Kamparo medžio

Yiwu, nepagaunamas paprasta ir optimaliai drėgmės, yra turtingas kvapnų kamparas medžių. Senovės kamparas medžiai yra elegantiškas grupėse; tūkstančiai lapų sluoksnių, kurių jų šešėliai visur. Į Szpic pavasario ir summer,the žalia mažų gėlės skaidyti visiškai filialai. Lengvas vėjas pristato kvepalų ir gladdens širdies. Kad tranquilness, kad šiluma ir kad sklandžiai turėti sublimated šio švelniai kultūros senas miestas. Kad intensyvumas, kad bebaimis ir dalis klestėti, parodė šį greitai juda kultūros senas miestas taip pat.

Yiwu įsikūręs centrinėje srityje, Zhejiang provincijos visas žemės plotas yra 1,105 kvadratiniψ kilometrψ. Visą miestą reglamentuoja 7 subdistricts ir 6 miestų, gyvena 670 tūkstantis įregistruotas kaip vietos namuose ir 1,2 milijono kaip išorės laikinai.Yiwujau seniai. Ji iki 25-os Ying Zheng Čin dinastija (222 BC), buvo Wushang County, 7-ąją Wu De, Tang dinastija (A.D. 624 straipsnis), ir buvo pakeistas, Yiwu, 1986 m., kai buvo nustatyta, kaip miestas. Iš senų laikų, Yiwu įgijo garbė būti namuose: kultūra, Luo Binwang – vienas iš keturių neįvykdyti asmenų anksti Tang dinastija, Zong Ze – į garsaus Anti-Jin bendrosios, Song dinastija, ir Zhu Danxi – viena iš keturių žinomų gydytojai Jin ir ženminbi dinastijos. Šiuolaikinių kartus, Yiwu parengė educationist Chen Wangdao, literatūros teoretikai Feng Xuefeng ir istorikas Wu Han, be kita ko.
yiwu

Nuo reformos ir atidarymo politikos, Yiwu išsprendė vykdyti statybos komercijos klesti miesto unswervingly vystymo strategiją, naudojant prekių pramonės kaip lyderis vairuoti regioninės ekonomikos ir tapti didelis rinkos miestas ir stipri ekonomika miestą iš tradicinių žemės ūkio mažų rajoną. 2006 M. visą miestą suprato vidaus bendrosios vertės RMB35.2 mlrd juanis gamybos ir bendra finansinių pajamų, RMB4.4 Bilonas ženminbi. Finansų įstaigos turi negrąžintų indėlių RMB72 mlrd juanis, ir ūkininkai vidutinės grynosios pajamos RMB8810 juanis. 2007 M. Yiwu bendrosios ekonominės indeksas buvo 8th visų grafysčių (miestų) visoje šalyje. Be to, pastaraisiais metais Yiwu buvo įvardyta kaip viena iš apskričių (miestų) pirmaujančių modernizavimo, Zhejiang, vienas iš pagrindinių regionų naujoviškoms urbanizacija Zhejiang, ir viena iš pirmojo grupes, stiprus apskrityse (miestų) besiplečiančioje ekonominio valdymo institucijos. Šiuo metu,Yiwuyra vienas iš regionų, su daugeliu plėtros aktyvus, Zhejiang. Net ir visoje šalyje, Yiwu paeiliui įgijo tokį pagyrimu kaip nacionalinių techninių projekto išsamiau miesto, nacionalinės sporto darbo išsamiau miesto, nacionalinės kultūros darbo išsamiau City, Zhejiang Civilized City, Zhejiang švietimo stiprus miestas, ir kt.. Be to, jis buvo suteiktas nacionalinių dvigubo paramos modelio miestų sudarymo keturis kartus iš eilės.

Šiandien, Yiwu pasirodo klesti scenos su klestinčias rinka, ekonomiką ir pastovaus visuomenės. Prekių pramonė yra pirmaujanti pramonės į regioninę ekonomiką.Yiwu rinką iš esmės sudaro iš eilės keliose rinkose per miestą. Yra maždaug dvidešimt rinkos, kurių kai kurie yra surinkta tame pačiame pastate. Šiandien, Yiwu skirtingose rinkose užimti maždaug 2,6 milijonų kvadratinių metrų, daugiau nei 420,000 elementai priskiriami 1900 skirtingoms kategorijoms, ir buvo eksportuoti į daugiau nei 212 šalių ir regionų… Taigi Yiwu yra didžiausių prekybos centrų į pasaulyje, bet taip pat ir svarbiausių parodos centrui mažų prekių. Todėl kiekvieną dieną, daugiau nei 2000 konteinerių palikti Yiwu. Tai daro Yiwu privalo kelią tarptautinės prekybos kraštovaizdį. Be to, Yiwu rinkos buvo tarptautiniu prekių platinimo centro ir užsienio pirkliai pirkti prekių svarbus pagrindas. Pramonės ekonomikos yra greitai agreguojami ir stiprinimas, ir šiuo metu sukūrė ir yra išnaudoti industrial park srityse 64 kvadratinių kilometrų, su daugiau nei 1300 įmonių. Jis taip pat buvo auginami vyraujantis pramonės šakų, dydžio įmonėms ir garsaus kojinės, papuošalai, užtrauktukuose, kosmetikos, marškiniai, kultūros straipsniuose, rašiklio formavimo, žaislai ir tt, suformuota pramonės, vystant struktūrą, mažų prekių, didelės pramonės, maža įmonė ir didelės kolonijos produktų grupė. Veiksmingos žemės ūkio nuolat vystosi, ir tradicinių žemės ūkio greitai pereina į šiuolaikinės žemės ūkio, žemės ūkio miesto ir išorės žemės ūkio. Miesto statybos pakeičia greitai, ir provincijų ir civilinės raktas didelė grupė projektų, pvz., Xiuhu Square, Meihu paroda ir sporto centras ir Yiwu skyriaus Hangzhou-Jinhua-Quzhou ir Ningbo-Jinhua greitkelis yra pastatyta. Miesto užstatytų rajono srityje išsiplėtė iki 62 kvadratinių kilometrų, miesto gyventojų yra padidėjimo, su 2,200,000 ir kultūros lygį pasiekė daugiau kaip 75 %. Taigi, greitai Išplėstinė miesto integraciją. Atlikus kaimas satiation švarumas, kelių kietumas, kelių apšvietimas, šeimos beautifying ir aplinkos optimizavimo statybos, greitai pasikeitė miesto perspektyvos. Nuolat stiprinti socializmo politika ir dvasinio civilizacijos. Socialinės karjeros didėja, o ekonominė aplinka yra nuolat optimizuotas. Kiekvieną dieną gerėja žmonių gyvenimo.


Sužinokite daugiau apie Yiwu Yiwu rankiniu būdu


21 Amžiuje, Yiwu vystosi su laiku, eksploatuoja ir diegs naujovių, pateikia tikslas vaikščioti į milžinišką veiksmus ir stengiasi tapti viršų 10 pasaulio prekių mugių per ateinančius 20 metų ir nubraižyti tikrai tarptautiniu prekių miestą. Labai stumti ekonomiškas Internacionalizacija, nuolat gerinti ekonomiškas bendrosios jėgos ir tarptautinio konkurencingumo galią. Norinte tarptautinių strateginių pagrindinius kryptimi, visiškai ekonomiškas visą kokybės gerinimo ir palaipsniui statyti Yiwu į tarptautiniu prekių apyvartą centras, gamybos centras, R & d centro ir prekybos centras. Taip pat, modifikuoti ir puikus bendrojo planavimo tarptautinės prekių miesto 32.4 kvadratinių kilometrų, Ożywiać antrojo laikotarpio projekto ir tarptautinės prekybos centro, tarptautinės prekių miesto, auginti ir parodos pramonei su Yiwu sąžiningos ir kaip pasaulio lyderės stiprinti ir padaryti Yiwu mugė į tarptautinių garsaus paroda. Be to, atlieka penkerių-veiksmų tuo pačiu metu plėtros strategijos užsienio prekybos brėžinys, prekybos ir pramonės ryšius, garsaus ženklo vairavimo, masė stūmimo, vyriausybės motyvuoti, ir siekiame, kadYiwu rinkosį tarptautinės prekių apyvartą centras su mažiausia kaina, geriausias kredito ir geriausia paslauga, aktyviai vykdyti prekybos ir pramonės ryšius, imtis pramonės statybos kaip vežėjas, skatinant specialius pramonei ir skalės įmonės, leiskite neria industrializacijos, industrializacijos padidinti informatization, naują industrializacijos kelio pėsčiomis, padaryti su prekių ženklu, prekių, žinomų visame pasaulyje, Yiwu padarė informatization sukurti Yiwu į tarptautiniu prekių gamybos bazės. Labai iš anksto techninių naujovių, aktyviai statyti techninių naujovių paslaugų sistemą, skaitmeninio Yiwu statybos įsigalioję poveikį ir statyti tarptautinės prekių r & d centras. Laikytis integracijos įvesti ir vaikščioti iš, atsižvelgiant į užsienio prekyboje prekėmis, pažeidimas, imtis užsienio investicijų naudoti kaip raktas ir pagreitinti greitai išorės ekonomikos plėtros. Labai plėtoti šiuolaikinės paslaugų pramonės, prekybos ir turizmo, dėmesį, stengtis sukurti pasaulio didžiausių prekybos centrų ir statyti tarptautinės pirkiniψ rojus. Smarkiai padidinti miesto modernizuoti ir nuolat skatinti tarptautiniu lygmenimis miesto funkcijų.

Energingai iš anksto kaimo urbanizacija, nuolat tobulinti civilinės šiuolaikinės lygį, aplinkinių tikslas statant tarptautinės prekių miesto, Yiwu padalyti į keturis skirsnius pagrindinių miesto skyriuje, dukterinė, Przedmiescie skirsnyje ir pasienio sekcija, per integracijos sistema, išteklių atitikimų, sistemos naujovių ir base co-construction, plano miesto ir kaimo socialinio ekonominio vystymosi, prisitaikyti prie vietos sąlygų darbo metodas, iš anksto kaimo urbanizacija kelis veiksmus ir skirsniuose, ir siekti, kad Yiwu suprantame visi miesto ir kaimo integracijos per 20 metų. Stiprinti civilinės regiono planavimo koncepcijas, pagreitinti pranešti ir padaryti maketą programą visą miestą ir Bendrijos, plano eismo, vandens tiekimo ir nuotekų padengti visą miestą. Pagal reikalavimas reguliavimo priemones prie vietos sąlygų ir orientavimo į skirtingų tipų srityse, padidinti visų regiono ir kaimas atstatymo, palaipsniui padaryti esamą kaimų į Bendrijų su pagrindinės infrastruktūros statybos ir užbaigti visus projektus, siekiant geros vykdytus ir geros aplinkos kūrimas.

Miestas turi sąvoka "Golden Yiwu" sprogdinimo tarp kalnai mėlyna ir žalia vandenyse. Tai apima derinanti su miesto modernizavimo, Internacionalizacija ir automobilių reikalavimus, moksliškai dizaino miesto bendri planai, greitai pranešti ir atitinkamai 100 kvadratinių kilometrų planą centrinis regionas, Yidong šiaurėje ir Yixi pietuose, plėtoti padėtį "vieną įstaigą, du sparnai, tris šimtus" forma, stiprinti parajonio planą, kontroliuoti išsamias Reglamento ir Pulka darbą įvairių specialių plano, ir puikus plano sistemą. Norinte kūrimo proceso miestas su aukštos kokybės, Ożywiać senas miestas rekonstrukcijos ir infrastruktūros statybos, pavyzdžiui, tarptautinės logistikos centras, tarptautinio oro uosto ir tt, pasistengti sukurti nacionalinio parko miesto ir aplinkos apsaugos modelio miestas, ir sukurti žalia Yiwu. Šiais metais, su RMB19 mlrd juanis investicijas ir naujų ir nuolat pastato pagrindinius projektus, penkių metų 73 straipsniai, baigti senas plotas atstatymo, ir naujai sukurti ir kurti gyvenamasis rajonas, 4 milijonų sq.m. Norinte veiksmingai valdyti miesto, siekiant sukurti nacionalinę sanitarijos miesto ir civilizuotam miestas, kovoja ir nubraižyti park miestas su žmonės kaip pagrindo ir darnią sambūvio žmonių ir pobūdžio, kaip fondas. Išlieka valdant miestas su aukšto lygio, nustatyti valdymo miesto koncepcija ir iš anksto rinkos progresavimo miesto išteklių.

Energingai stumti vadovauti mokslo, ir nuolat gerinti gebėjimą pirmaujančių šiuolaikinės statybos.
Prisitaikyti prie paklausos, kaimo urbanizacija, Ożywiać kaimas šalinimo darbą ir statybos Bendrijos į visą miestą, visiškai stumti inovacijas namuose registracijos sistemos, verstis valdymo sistemą Bendrijos gyventojų komiteto, toliau vykdyti ir stiprinti kaimo strategiją su verslo, optimizuoti žemės ūkio struktūros, plėtoti miesto žemės ūkio, padidinti žemės ūkio industrializacijos, paspartinti žemės ūkio pereiti prie įmonės, nuolat išplėsti darbo vietos, unitedly plano miesto ir kaimo užimtumo ir socialinės apsaugos darbe, ir iš anksto ūkininkus piliečiams.
Labai padidinti socialinės civilizacijos, nuolat gerinti žmonių bendra gyvenimo kokybė.

Gilinti vyriausybės administracinių sistemų reformos, nustato administracinio valdymo mechanizmo su paslaugų centrą, daro pagrindinio rinkos reguliavimo poveikis, praktiškai konvertuoti administracinio darbo iš microcosmic valdymo, Makroskopinis reglamento ir kontrolės, socialinių reikalų valdymo ir viešųjų paslaugų, toliau stiprinti reformos intensyvumas administracinės patvirtinimo sistemas, rasti ir puikus 365 dienos paslaugų centrą, nustatyti sąmonės viešųjų paslaugų funkciją, pagerinti administracinio darbo efektyvumą. Taip pat, stiprinti vyriausybės reikalas į atvirą, aktyviai plėtoti elektros vyriausybės afera, pradeda atidaryti, išankstinio įspėjimo sistemas ir informuojant sistemos šalis komiteto ir Vyriausybės sprendimų priėmimo, ir didinti mokslo sprendimų priėmimo procese. Sustiprinti ir pagerinti šalies statybos, naujoves mechanizmai, pvz., cadre mokymo švietimo, tyrimo vertinimo, pasirinkite ir skyrimo ir priežiūros ir valdymo, nustatyti suderinti tarptautiniu prekių miesto reikalavimas cadre komanda ir nuolat gerinti šalis, dėl kurių pajėgumų modernizavimą statybos

Leave a Reply