Yiwu rinkų vadovas tarptautinės prekybos miesto apylinkės 3

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 3

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 3 (skirsnio H) yra 460,000 m2 pastato ploto, daugiau kaip 6000 standarto kabinų 14 m2 grindų 1-3, daugiau nei 600 kabinų, 80-100 m2 grindų 4-5 ir gamintojas anga centre dėl ketvirtosios grindų. Pramonės įmonių rinkos apima kultūros produktų, sporto produktų, kosmetikos, akiniai, užtrauktukuose, mygtukai ir drabužių reikmenys ir t. t.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti
International Trade City District 3Rinkos buvo įrengta centrinė oro kondicionieriai, plačiajuosčio ryšio sistemos, Web TV, duomenų centras ir gaisro gesinimo & saugumo stebėsenos centras. Yra sklandžiai persėjimų minios ir krovinių rinkoje. Automobiles turėti prieigą prie įvairių aukštų ir daug automobilių stovėjimo aikštelės buvo pastatytas ant žemės ir stogo. Ji teikia visą spektrą paslaugų, įskaitant modernios logistikos, E-verslo, tarptautinės prekybos, finansinių paslaugų, apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų ir t. t. Yiwu tarptautinės prekybos miesto nuoširdžiai sveikiname klientams, namie ir užsienyje, gamintojai, užsienio prekybos paslaugos agentūrų prisijungti prie mūsų ir skatinti abipusį plėtros.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti

Produktų sąrašas:

Kosmetikos, blanką ir sporto Artcles, užtrauktukuose & mygtukus & drabužių Accesories, veidrodžiai ir šukos, užtrauktukuose & mygtukus & drabužių Accesories, Office Stationerg ir sporto Artides, biuro reikmenys & blanką, poilsis, sporto Artcties sporto įranga.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti

Pramonės paskirstymo tarptautinės prekybos miesto apylinkės 3

Yiwu International Trade City 3

Yiwu International Trade City 3

 

Leave a Reply