Yiwu rinkų vadovas tarptautinės prekybos miesto apylinkės 4

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 4

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 4 spalio 21, 2008, atidarytą statybos srityje 1.08 milijonų kvadratinių metrų. Yra daugiau kaip 16000 kabinų ir daugiau nei 19000 verslo subjektai iš viso.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti

International Trade City District 41-Asis grindų užsiima trikotažo, 2nd grindų už Daily Necessities, pirštinės, skrybėlės ir kitų adata medvilnės audiniai, avalynė, vilnos, rankšluosčiai, nėriniai, buvo 3rd grindų, liemenėlė apatiniai drabužiai, kaklaskarės ir dirželiai 4th grindų. Ji teikia įvairias paslaugas, įskaitant modernios logistikos, E-verslo, tarptautinės prekybos, finansinių paslaugų, apgyvendinimas, ir t. t. rinkos buvo įrengti su 4 D judesio kino, turizmo prekybos ir kitų specialių komercines paslaugas.
yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti
Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 4 naudojami tarptautinės didelio masto komercinis centras dabartiniai pažangaus projektavimo sąvoka.
Rinkos buvo įrengta centrinė oro kondicionieriai, didelio masto elektroninės informacijos ekranus, plačiajuosčio ryšio tinklo sistemos, LCD TV sistemų, saulės energijos generavimo įrenginių, lietaus surinkėjas, automatinis stoglangio ir lygiagrečiai eskalatoriams ir kiti aukštos technologijos įrangą. Tarptautinės prekybos miesto 4 yra didžiausia mokslinio ir technologinio turinio, aukščiausio lygio tarptautinių prekių didmeninės rinkos Kinijoje. Jis taip pat yra šiuolaikinės orientyras, Yiwu.
yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti
Pramonės paskirstymo tarptautinės prekybos miesto apylinkės 4

International Trade City District 4

International Trade City District 4

 

Leave a Reply