Yiwu rinkų vadovas Yiwu maisto produkto rinkos

Yiwu maisto produkto rinkos

Yiwu maisto produkto rinkos buvo atidarytas 2008 m. spalio mėn, kuri užima 68749.5 kvadratinių metrų ir pastato erdvės 340,000 kvadratinių metrų.Sistemoje daugiasluoksnės konstrukcijos, visą statybos trijų aukštų, vietos penkerių-istorija, sluoksniu, po žeme, iš viso statybos srityje 147999.75 kvadratinių metrų, malti pirmą ir antrą grindys yra rinkos, atitinka standartinį kabinų 2147bendrą.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti
Trečiosios aukšte ant žemės yra naudojamas kaip gamyklos tiesioginio pardavimo rajone, Boutique parodų centras ir srityje veikiančios didelės priėmimo, derybų, biuras ir kiti.
Keturių arba penkių aukštų verslo tarnyba yra naudojami nustatyti pagrindines priemones, pramonės ir prekybos, mokesčių, finansų, rinkos valdymą, turto valdymo ir kitos rinkos pagalbines paslaugas.

yachina yra geriausias yiwu agentas teikti rinkos šaltinių pagalbos Yiwu maisto produktų rinkos
Naujas Yiwu maisto produkto rinka yra modernus komercinės didmeninėje rinkoje, pagrindinių sandorių su ne kuokšteliniams maisto kategorijose, stereotipais ne-grindžiamų klasių supakuota džiovintų vaisių skrudinti sėklos ir riešutų, stereotipais ne-grindžiamų pakavimo cukraus, vyno, konservuoti vaisiai gėrimų kategorijos, aukštos kokybės tonikas pvz., Ženšenis ir aksomas, prieskoniai, maistinio aliejaus, arbatos, taip pat prekių ir kitų įvairių žemės ūkio produktų, eksploatuoja daugiau nei 2000 namų ūkių, apskaičiuota metinė apyvarta yra 5.0 milijardų, visos šalies parduoti ir eksportuoti į daugeliui šalių ir regionų.
Yiwu maisto produkto rinkossukūrimas ir atidarymo yra kitą etapą Yiwu rinkos plėtros istorijoje. Ir jis bus didesnis indėlis į miesto, ekonomikos ir socialinių reikalų.
Paukščio skrydžio rodinį maisto produkto rinkos
Bird's eye view of Foodstuff Market

Leave a Reply