Yiwu rinkos vadovas tarptautinės prekybos miesto apylinkės 2

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 2

2004 M. spalio 22 d. tarptautinės prekybos miesto apylinkės 2 (F sekcijos & G) užima 483 Mu, daugiau nei 600,000 m2 pastato ploto, virš 8000 kabinų bei verslo subjektų viršyti 10000. Pirmame aukšte yra susijęs lagaminai & maišai, skėčiai ir lietpaltis; antrame aukšte užsiima aparatūros įrankiai & detalės, elektros produktų, šliuzų ir transporto priemones; trečiosios aukšte užsiima virtuvės reikmenys & santechnikos įranga, mažų namų prietaisus,
international trade city 2telekomunikacijų įrenginių, elektroniniai prietaisai ir įranga, laikrodžiai & laikrodžiai ir kt.; ketvirtoji grindys yra gamintojas anga centre ir kitų aukštos klasės verslo zonos, pvz., HK. salė, Korėjos salė, Sichuan Hall ir kt.; į penktą aukšte, ten yra šaltinių & centrą užsienio prekybos; 2-3 aukšte, centrinės salė, yra turizmo ir prekybos centro ir miesto Istorinio muziejaus, Kinijos prekių. Yra patvirtinamuosius įrenginius, įskaitant pramonės ir prekybos biuras, mokesčių biuras, vietos policijos nuovadą, bankai, restoranai, logistikos, post office, telekomunikacijų bendrovėms ir kitų funkciniai padaliniai ir aptarnavimo organizacijoms, Rytų dukterinės pastate. Ir rinkos yra verslo kūrimo, biuro pastato, keturių žvaigždučių viešbutis, Rytų ir Vakarų kvadratas taip pat Lankytinos vietos autobusų aplink rinkos. 2005 M. tarptautinės prekybos miesto apylinkės 2 ISO9001 kokybės valdymo sistemos sertifikavimo, ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikavimo ir įvertinimą, nacionalinės AAAA turistų atrakcija.

Yachina.com yra geriausias yiwu agen yiwu rinkoje 
Pagrindinių produktų sąrašą rodyti rajonas 2:Hardware ir elektros prietaisų, elektros, produktų bagažo, laikrodžiai & laikrodžiai, aparatūros įrankiai ir įranga, Home prietaiso (skustuvas), Electronicdevice, fotografijos reikmenys, akumuliatoriaus žibintuvėlis, telekomunikacijų įrenginius, laikrodžiai ir laikrodžių, Lockset, elektros produktų, aparatūros įrankiai & jungiamųjų detalių, transporto priemonės, lietpaltis & Poly maišai, skėčiai, lagaminai & Bags(Schoolbags) ir kt.

Yachina.com yra geriausias yiwu agen, yiwu marke
Pramonės paskirstymo tarptautinės prekybos miesto apylinkės 2

 Tarptautinės prekybos miesto 2 (Futian rinka)

International Trade City 2 (Futian Market)

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti

Leave a Reply