Yiwu rinkos vadovas tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5 yra žymus Yiwu pertvarkos ir atnaujinti. Yiwu savivaldybės šalis komiteto ir savivaldybių Vyriausybė vykdo mokslo plėtros outlook ir skatina pastato, Yiwu tarptautinio garsaus verslo ir komercijos miestas.Tai yra pagrindiniai projekto.

yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti

International Trade City District 5Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5 įsikūręs Pietų Yiwu vientisumo kelių ir į šiaurę nuo Yinhai kelių. Ji ribojasi po 37 provincijos kelio į rytus ir dėl ketvirtojo skirsnio tarptautinės prekybos miesto Vakaruose.Eismo yra patogus ir greitas.Į privalumas šio skirsnio turtingai sudaromas pagal pobūdį.Šios rinkos apima plotą 266.2 MU ir grindų plotas 640 tūkstančių kvadratinių skaitiklio su visų investicijų 1.42 mlrd juanis.Ji turi penkių aukštų, overground ir du floors požeminėse ir daugiau kaip 7000 verslo parduotuvėse, veikia importo prekių, pakratai, sausas prekių, žaliavos sukomponuotas, automobilių prietaiso ir reikmenys.

Tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5 naudoja pažangiosios idėja tarptautinės didelio masto verslo centras, turintys e-komercijos sistema, pažangios saugos sistema, logistikos trumpą paskirstymo system.financial tarnybos sistemą. Ji taip pat turi visiškai remti įrenginių, pavyzdžiui, centrinės oro kondicionavimo, didelis elektroninę požymius, plataus dažnio diapazono, duomenų centras, supa kontaktinio tinklo juostos, didelių park, lietus recoverer, automatinis liuką.Ji vadinama kaip internacionalizmas verslo centras, kuri renka funkcijas, prekybos, turizmo ir poilsiui. Tai pasaulio smallware didmeninėje rinkoje, kuri turi aukščiausią lygį, modernizavimo ir Internacionalizacija vidaus.
yachina yra geriausias yiwu agento rinkos šaltinių Yiwu pagalbą teikti
Pramonės paskirstymo tarptautinės prekybos miesto apylinkės 5
International Trade City Dstrict 4
Tarptautinės prekybos miesto rajonas start4ed dėl 2011 m. balandžio.
Mes sveikiname Kinijos ir užsienio klientams, gamybos įmonių prisijungti ir skatinti Yiwu kartu.

Leave a Reply