Yiwu rinkų vadovas

Yiwu yra įsikūręs centras, Zhejiang Province Kinijoje. Miestas yra gerai žinoma tarptautiniu mastu jos prekių didmeninės rinkos. Yiwu yra apskrities-dydį miestas, kuris nagrinėja į 3, 20000 prekių, kad sumažėjimas, 1502 kategorijų 34 pramonės rūšių. Jungtinių Tautų, Pasaulio bankas ir Morgan Stanley taip pat pripažino Yiwu kaip mažas prekių firma importuotoja pasaulyje.
Yiwu, yra daugiau kaip 200 yiwu verslo agentūrų, įmonių ir verslininkų iš 40 nelyginis šalių ir regionų. Tik 2010 m. buvo 9.40 milijardų USD sandorių 8.15 milijardų JAV dolerių ir Yiwu rinkos sandoriuose, 2009. Didžiulis schema turi daugiau nei 80000 didmeninės prekybos kioskų ir maždaug 30 milijonų produktų. Yra ne mažiau kaip 200000 lankytojai Yiwu rinkos Kinijoje kiekvieną dieną.
Kokybės produktų, įvairovę ir žinoma pigiai biržos prekių padaryti Yiwu didmeninės rinkos vienas iš populiariausių tarp verslo Bendrijos rinkos. Dėl tarptautinių priekyje, jis yra labai vertinamas jo kokybės produktų ir didmenininkams iš viso pasaulio požiūrį Yiwu šaltinių produktų. 2003 M. prekybos rinkos apimtis pasiekė 24.827 mlrd juanis ir 1,5 milijardo JAV dolerių.
Miestas yra gerai susijusios su kitų miestų. Yra platus tinklo geležinkelių, kelių švelninti iš miesto. Tarptautinis oro uostas palengvina lankytojų su dažnai skrydžiai į įvairiose vietose. Tai tik 2 valandas nuo Shanghai per traukinio ir tik 150 km nuo Beilun uosto, pasaulio ketvirta didžiausia krovinį uosto.
Yra maždaug dvidešimt rinkų Yiwu, iš kurių kai kurie yra tose pačiose patalpose pati. Pagrindinėse rinkose yra menas ir amatų rinkos, yiwu Juvelyrika rinkos, krepšiai ir atvejais rinkos, kosmetikos ir priedai rinkos. Rinkos yra skirtingos virtuvės reikmenys, žaislai, blanką, skara ir šaliai, laikrodžiai ir laikrodžiai, foto rėmai, dirbtinės gėlės, buitinės technikos, įrankis & aparatūra, elektronika, skėčiai, kojinės, apatiniai drabužiai ir avalynė ir kt. Yiwu naktį rinkos, yiwu importuotų prekių prekybos centro ir Zhuji perlai rinkos Kinijos yra gana populiarus.Yiwu rinkos ir toliau lieka atviras aplink metais, išskyrus septynias dienas nuo pavasario šventė.
www.yachina.com į Yiwu agentas Nr.1 ir numato visame paslaugas.

Leave a Reply