Yiwu Zhaozhai paveikslai esančio paveikslėlio rėmelius rinkos

Yiwu Zhaozhai paveikslai & paveikslėlio rėmelius rinkos

Zhaozhai paveikslai ir paveikslėlio rėmelius rinkos produktai daugiausia apima naftos paveikslų, paveikslėlio rėmelius, dervos paveikslėliai, nuotraukų rėmai ir nuotraukų rėmelius mašinos.

Yiwu yra viena iš didžiausių gamybos pagrindas, Kinija naftos paveikslų ir paveikslėlio rėmelius naftos paintings–handmade arba pusę spausdinami ir pusė-rankų, įskaitant:

Abstrakčiai, gyvūnų, gėlių paveikslų, Prancūzijos Nouveau, arklių, kraštovaizdžio paveikslų, švyturio, vyrų ir moterų, muzika, religinių, laivų, dar gyvenimo paveikslų, Street scenos, Waterside scenos, moterų… su ar be rėmelių ir sienos papuošalai PU nuotraukas, kaip iškirpti nuotraukas Mediniai skydai, šiaudų odos nuotraukas, sieniniai laikrodžiai ir daugelio tipų nuotraukų rėmelius.

Šiuo metu yra apie 400 gamintojai, Yiwu, gaminančių daugiau nei 1 milijardo JAV dolerių per metus pajamų. Vis dar yra dvylika 1999–2000 fabrikai, kad gali gaminti 10,000,000 JAV dolerių kasmet.Taigi Yiwu dabar, aliejus, drobλ ir paveikslėlio rėmelius jau yra didelis pramonės.

Leave a Reply