Yiwu mažų prekių rinkos mato pardavimų sumažėjimas tarp ekonomikos augimo sulėtėjimo

Miestas Yiwu, žinomų kaip prekyba, mažų biržos prekėmis didmeninės rinkos, buvo manoma, ekonomikos sulėtėjimas Europoje ir JAV skausmas. 

Daugelis prekybininkų šio Zhejiang Province miestas dabar manote, kad meile atgal į ne netolimoje praeityje, kai apskaičiuota 210,000 pirkliai, per dieną – įskaitant 13000 iš užsienyje – buzzed apie rinkoje, kai kurie 60000 prekystaliai, siūlo beveik 2 milijonų vienetų prekes, kad svyravo nuo kalėdinių papuošalų žaislai ir papuošalai. 

Yiwu buvo toks klestinčios rinka kad valstybės Tarybos, Kinijos kabineto, padarė tai buveinės tautos mažų prekių indekso – barometras pasaulio vartojimo prekių kainų. 

Anksčiau, Yiwu prekybininkai pardavė apie du trečdalius savo produktus užsienio pirkėjų. Dabar, su Europa susiduria su skolos krizės ir nuosmukio ir Jungtinių Amerikos Valstijų šiek tiek lėtai ir kratus išieškojimo, yra džiovinimo užsakymus ir vieną kartą triukšmingoje rinkoje jau prarado savo gandai. 

"Aš patiria blogiausių laikų nes aš pradėjau mano verslo 2000 m.," sakė Liu Hua, generalinis direktorius pasisekė namas žaislų fabrikas. "Pardavimai sumažėjo 10 procentų gegužės vien." 

Liu ir jos vyro pobiegł gamyklos su 50 darbuotojų Yiwu, pardavimo lėlės ir animaciją piniginėje ne turgaus prekystalio. Jiems buvo panašus į daugelio kitų prekybininkų mieste modelis. Aukštos taško, 2008 m., pora buvo uždirbti 20 procentų pelną savo prekes. 

Kadangi užsienio pirkėjų kartą sudarė 80 procentų Liu parduotų prekių, dabar tapo vidaus tas santykis. Kai kai ji atmetė mažmeniniam pardavimui vidaus rinkoje pirkėjų, dabar ji teismų eidavo vartotojų, kurie atvyksta į miesto looking for sandorius. Produktai, suvynioti urmu, didmeninės prekybos turėti buvo rozszarpane atvirą ir repackaged prisitaikyti prie mažesnį daug vidaus prekybai. 

Tam tikrų jausmą nevilties plinta visoje palyginti nauja keturių-istorija, kondicionierius Yiwu rinkoje. 

Prekiautojai sėdi prie jų prekystaliai su mažai daryti bet aptarti blogus laikus su kolegomis smukos savininkai. Kai kurie miego arba nors toli laiko žaisti kompiuterinius žaidimus. Tele kontroliuojamų orlaivių žaislai pastangų skristi per daugiausia tuščias perėjimų, kaip tiekėjų bando pritraukti dėmesį. 

Vidaus rinkos 

Yra dar užsienio prekybininkų, daugiausia iš Indijos ir Vidurio Rytuose. Jie vaikščioti per rinkoje su jų Kinijos vertėjų, naršymas ir paklausti apie kainas. Jei jie nori pirkti, jie gali vairuoti sunku pigiau. 

"Pardavimai sumažėjo iki 30 procentų šiemet," sakė Fu Chunhan, pavaduotojas rinkos departamento vadovas, Zhejiang Kinijos prekių miesto Group Ltd, operatorius Yiwu rinkų. "užsienio prekybininkų yra daugiau atsargios, ir dauguma naudai trumpalaikių užsakymus". 

Yiwu maža biržos prekių indeksas sumažėjo 0,8 proc. pirmuosius tris savaites nuo gegužės iki 103.94. Jis buvo 108.02 2011 pradžioje. 

Yiwu pirklio kaip Liu yra elementų perkelti savo dėmesį į vidaus pirkėjai. 

"vidaus rinkoje dabar suteikia mums geriau pelno nei užsienio rinka," sakė Chen Peilang, Zhejiang Rose skėtis Co, vienas didžiausių skėtis gamintojų Zhejiang vadovas. 

Rose skėtis vidaus pardavimai išaugo iki 50 procentų pajamų iš mažiau kaip 30 procentų 2005. Chen sakė ji nebuvo lengva užsienio orientuotų gamintojų staiga pereiti prie vidaus rinkoje, nes tai užima laiko kurti prekės ženklą žinių. 

"Nors Rose buvo populiarus tarp Europos ir Japonijos klientams, labiausiai vidaus klientai vis dar žinoti tik Tiantang, arba rojus, kad skėtis markės Hangzhou," sakė jis, nuoroda į Zhejiang provincijos sostinėje. 

Žemyn, bet ne iš


Yiwu's pirmaujančių prekybos agentas Yachina yra vienas iš labiausiai sėkmingų prekybos bendrovių Yiwu. "nors pasaulio ekonomiką dar fulyl susigrąžinti, savo pastangas ir pasišventimo kokybės paslaugas apskaičiuoja, labiausiai. "sako Oliver Stone, bendrovė generalinis direktorius, kuris privalo savo sėkmės Amerikos standartinis paslaugų ir kokybės kontrolės. Yachina's apyvartos padvigubλjo paskutiniais metais, nepaisant baisus ekonomikos.

Yiwu prekybininkai gali būti žemyn, bet jie nėra iš. Padidinti savo prekių ženklų vidaus rinkoje, daugelis atidarėte parduotuvėse tinkle.


PG Shengming, 45, buvo vienas iš labiau sėkminga. 
 
PG buvo prarasti pinigus, kol jis įsisteigęs parduotuvė internete savo Mengchi ornamentais gamyklos 2010 m.. Klientų dabar galite kurti ir sukurti trimatis modelius į savo svetainę, su paragina iš gamyklos personalo. 

"dauguma kitų Yiwu papuoπalas bendrovių reikia turėti mėginių parodyti savo klientams," Ai sakė. "Tačiau reikia tik atkreipti modeliai su kompiuterio programinė įranga, kuri įrašo išlaidas." 

Sakė, kad jis gavo užsakymus, vertinama ne daugiau kaip 14 mln juanių (milijonų JAV dolerių 2.21) pernai iš prekybininkų Rusijos, JAV ir Europoje. 

Kad sėkmė nebuvo nepastebėta.


Tinklo saugyklos 

Daugiau kaip 70 procentų prekystaliai Yiwu rinkoje atidaryti tinklo saugyklų po Europos skolos krizės, sakė rinkos operatorius Fu. Plačiajuosčio ryšio prieiga gali naudotis visi gardai rinkose. 

"miesto dabar turi daugiau nei 50.000 internete verslininkų, kurių metinis 50 mlrd juanis, beveik tas pats, su fizinių pasiϋla rinkoje," Fu sakė. 

Išgyventi vyksta į priekį, prekiautojai turi plėtoti savo prekių ženklų ir perkelti aukštyn vertės grandinės Yiwu, o ne pasikliaujant mažą pelną iš pardavimo didžiulis pigių prekių kiekiai sakė Sutrina Jianping, Yiwu's komercijos biuro direktoriaus pavaduotojas. 

Neoglory grupė, pirmaujanti puošybos gamintojas, Yiwu, yra atveju. 

Dekoratyvinės detalės montažinėje sukurtas high-end markės Su ir Tofu, kurie yra daugiausia sidabro papuošalai tokios aukštos kokybės, kad jie buvo eksponuoti Paryžiaus mados savaitę, sakė Neoglory papuoπalas generalinis direktorius Yu Jiangbo. 

Pažangesnių galutinių produktų ir bendrovės ryšius su pasaulio mažmenininkų kaip Švedijos h & m padėjo išlikti pelninga šių sunku ekonominės kartų Neoglory, Yu sakė. 

Neoglory's papuoπalas produkcija pajamų maždaug 1 mlrd juanis pernai, dwarfing visų kitų panašių gamintojų į miestą. 

Neoglory yra tipiškas rϋπies Yiwu sėkmės istorija – mažas, stora sukomponuotas šeimos verslą, kuris išaugo į didysis gamintojas. 

Yu, 27, yra vyresnysis sūnus grupės pirmininko ir pusiausvyra perimti šeimos imperijos dieną. Trisdešimt šeimos nariai veikia skirtingus skirsnius bendrovės, ir labiausiai gyvena ant grindų įmonės būveinės. 

Kaip labiausiai pirmosios kartos pirkliai, Yiwu, Yu's tėvai pradėjo savo verslo dešimtmečio, padaryti amatais kaip siuvinėtos prekių ir batai mažų namų dirbtuvėse ir parduoti jas į miestų visoje Jangdzė upės deltoje. 

1983 M., kai Vyriausybė Yiwu pastatytas pirmojoje rinkoje kelionės pirkliai, Yu's tėvai buvo tarp pirmųjų a smukos nustatyti. 

1995 M., jo tėvai pasiskolinti keletą milijonų ženminbi, nustatyti savo gamyklas ir pradėjo pardavimo papuošalai ir krištolo užsienio prekybininkams. Šiandien Neoglory papuoπalas yra didžiausia papuošalai formuotojas Azijoje, su 5,600 darbuotojais ir bendro turto 250 mln juanių. 

"Yiwu buvo prastos žemės ūkio srityje, ir daugelis ūkininkų buvo priversti palikti žemės ir išbandyti savo laimę į mažų produkcijos įvairinimo dirbtuvių," sakė Ma Lihong, šalis mokyklos Kinijos komunistų šalis, Zhejiang komiteto pirmininko pavaduotojas. "miesto valdžios išsivysčiusių rinkų jiems tarnauti, ir tai, kaip didelis Yiwu rinkoje pradėjo". 

Rinkoje prospered kartu su Kinijos ekonomikos. Po to, kai, 2001 m. rugsėjo 11 d. teroristų išpuolių, Yiwu savo rinkose tapo populiarus su Arabų prekybininkams, kurie rasti įrašą į JAV sunkiau. 

2005 M., Jungtinių Tautų ir Pasaulio banko paskirta Yiwu "pasaulyje didžiausia didmeninės rinkos mažų prekių." 

Yu Jiangbo, generalinis direktorius Neoglory papuoπalas 

Šanchajus kasdien: Ką galite pasiekti per pastarąjį dešimtmetį? 
 
Yu Jiangbo: 2006 M., mano motina, bendrovė, pirmininkas įdarbinti daug profesinės valdytojai pabandyti padidinti pardavimų dekoratyviesiems dirbiniams būdingų savybių, bet visi jie nepavyko. Tuo metu turėjo baigė Imperial College Londone, ir mano motina davė man galimybę būti generalinis direktorius. Aš sugebėjo plėtoti savo įmonės prekių ženklai, ir mūsų papuoπalas pardavimo turėti būdu išvestų žemaūgių visų kitų panašių gamintojų, Yiwu. 

SD: Kas yra didžiausia klaida dauguma įmonių savo srityje padaryti ieško ateityje? 

Yu: Dauguma vietos bendrovių padaryti viską pagal save – nuo projektavimo ir gamybos, rinkodaros ir pardavimo. Papuoπalas pramonėje, manau, jie turėtų užsako gamybos įrašyti darbo sąnaudas ir sutelkti dėmesį į dizaino ir rinkodaros. Mano įmonė padarė pradžioje pernai ir sumažino išlaidas 40 procentų. 

SD: Kas jums labiausiai norėtų Kinijos plėtros planavimo? 

Yu: Juanis įvertinimas pastaraisiais metais buvo papildomas spaudimas į eksporto vietos papuoπalas formuotojams. Tikiuosi, kad vyriausybė gali ką nors, pavyzdžiui, eksporto mokesčių grąžinamosios išmokos, atleisti slėgis. 

SD: Kas yra jūsų didžiausias susirūpinimą? 

Yu: aš bijau, ekonomikos sulėtėjimas Europoje ir JAV poveikis yra tik pradžioje ir gali tęstis ilgai. 

Viduryje, Zhejiang Province, Yiwu yra daugiau nei 300 km nuo Šanchajuje. 

Be savo garsaus didmeninėse rinkose, savo ekonominę bazę priklauso pramonės šakų, pvz., sukomponuotas trikotažo, bižuterijos ir drabužių priedai. Jis taip pat atėjo būti vadinamas "kojinių miesto", nes ji sudaro daugiau kaip 3 milijardų porų kojinių Wal-Mart ir kitų užsienio pirkėjų. 

2011 M. miestas buvo pramoninės gamybos 141.1 mlrd juanis (milijardų JAV dolerių 22.4), iki 21 proc. iš metais anksčiau. Miestas yra didžiausia paslaugų sektorius, Zhejiang Province. 

Yiwu, įkurta apie 222 BC, taip pat kultūros paveldas labai turtingas, kuriame yra tradicinės kinų tapyba ir kaligrafija, kung fu ir liaudies meno. 

1,105 

kvadratinių kilometrų 

1.4 m 

registruotas gyventojų 

6 miestų 

Kaip atvykti: 

Imtis traukinį iš Šanchajaus Concordia, Pudong Raiway stoties Yiwu. Nr. 803 autobusų reikia Nanfanglian stoties iki autobusų No.311/312/313, miesto. 

Disko kartu G92 Expressway trunka apie 3,5 valandos.

Leave a Reply